Img
INTENZÍVNA 2-TÝŽDŇOVKA

Leto síce ešte nezačalo a do letných prázdnin je ešte tiež ďaleko no rezervácie na letné dovolenky a organizácia celého leta a letných prázdnin sú už v plnom prúde.

Tak ako minulý rok, tak aj tento budeme cez letné prázdniny organizovať intenzívny plavecký kurz. Prečo intenzívny? Pretože plávať sa bude každý deň (od pondelka do piatku) v poobedných hodinách. Najskôr okolo 16:00….to aby ste stíhali prísť z práce a nemuseli zháňať rodinných príslušníkov alebo kamošov, ktorí by vám dieťa zobrali na plávanie :).

Plávať sa bude (ako vždy) plných 60 minút a maximálny počet detí na jednu hodinu je 15. Cena za kurz je 155€. Cena je rovnaká ako za plný 3 mesačný kurz pretože v oboch prípadoch je 10 vyučovacích hodín.

Prihlasovať sa viete UŽ TERAZ v našom systéme, kde sa viete prekliknúť aj cez tento web (vpravo hore – prihlásiť sa), alebo choďte na: prihlasovanie.psbj.sk

!!! POZOR !!!

Tieto letné prázdniny budeme organizovať iba tento jeden jediný intenzívny 2-týždňový kurz !!! Takže odporúčam veľa nerozmýšľať, pár prihlásených už máme teraz :).

Najbližšie sa potom vidíme až v septembri v školskom roku 2024/2025.

Majte krásny deň :). Pozdravuje vás vaša ❤ Evka ❤.

img